Купить газобетон, газоблок в Кировограде, г. Кропивницкий. - ГАЗОБЕТОН УКРАЇНИ

ГАЗОБЕТОН УКРАИНЫ

ТОВ АВТОБУДПОСТАЧ
ГАЗОБЕТОН УКРАИНЫ
ТОВ АВТОБУДПОСТАЧ
+38 (096) 579-33-99
+38 (095) 579-33-99
+38 (093) 579-33-99
Перейти к контенту

Купить газобетон, газоблок в Кировограде, г. Кропивницкий.

Як купити газобетон в Кіровограді та області? Де найти склад - магазин з продажу габлоку? Як правило малі партії блоку кожний забудовник шукає на складах, які продають будівельні матеріали. Кіровоградська область (Кропивницька) не має своїх виробників газобетону, нажаль... Тому, що доставити газобетон в цей регіон завдання не з легких, хоть і знаходиться він в центрі нашої країни. Дороги в Кіровоградській області не дуже в якісному стані, скоріше в дуже поганому. Тому перевізники стараються об'їхати цей регіон, тай попутніх загрузок з Кіровограда не дуже багато, тому приходиться переїзжати... Отже доставка не дуже дешева.
Але не далеко знаходиться м. Вознесенськ, де виробляється газобетон Ю-ТОН ТОВ "Юпітер". Продукція цього заводу до деяких регіонів Кіровоградської області находиться найближче, тому, очевидно, що найкраще купувати камінь силікатний Ю-ТОН.

До північних та центральних регіонів Кіровоградської області можемо запропонувати газобетон виробництва Броварського комбінату автоклавних виробів "СТОУНЛАЙТ".
Газобетон має хороші характеристики, широку розмірну лінійку, та невелику ціну, відносно. Підприємство виробляє продукцію щільність якої становить 400 тат 500 кг на метр кубічний.
Відповідно Д400 та Д500. Більшість продукції виробляється з щільностю Д500, що не завжди зручно для котеджного будівництва. Але це є автоклавний високоточний газобетон, який виробляється на новому підприємстві, яке має імпортне високотехнологічне обладнання. Правда, піддони слабенькі, і по Кіровоградським дорогам не завжди доїзжають.

В нащому ассортименті газобетонних виробів лідирує завод "АЕРОК" м. Обухів та м. Березань. Продукція цього виробника дійсно має високу якість, відповідає заявленим характеристикам, піддони виробляють якісні, що дозволяє перевізникам перевозити газобетон Аерок без пошкоджень. Для котеджного будівництва газобетон АЕРОК має шикарну розмірну лінійку, при цьому надаючи щільність продукції Д300, Д400, Д500. Так, і при цій щільності газобетон має найбільшу міцність (В 2,5) з усіх виробників України.

Шановні покупці, ми чекаємо Ваші дзвінки. Наші мененжери нададуть вам всю інформацію, підберуть продукцію та організують доставку.
(097) 401-09-09,   (095) 401-09-09,   (093) 401-09-09

__________________________________________________________________________________________________________________________________
Назад к содержимому
??????.???????