Иструмент для штукатурки. - ГАЗОБЕТОН УКРАЇНИ

ГАЗОБЕТОН УКРАИНЫ

ТОВ АВТОБУДПОСТАЧ
ГАЗОБЕТОН УКРАИНЫ
ТОВ АВТОБУДПОСТАЧ
+38 (096) 579-33-99
+38 (095) 579-33-99
+38 (093) 579-33-99
Перейти к контенту

Иструмент для штукатурки.

Інструмент для штукатурки

Набір інструмента і пристосувань для виробництва штукатурних робіт, якими оснащуються бригади штукатоурів на будівництві, досить різноманітний. Але для виконання ремонтних робіт в квартирі власними силами достатьньо мати мінімум інструмента ( сокіл, кельма, відрізовка, напівтерток, правило, терка, скребок, отвес ).
Сокіл використовується для переноса штукатурного розчину від ящика до місця робіт, для утримання розчину в руці при, нанесенні його на обштукатурювану поверхню, а також для розрівнювання шару штукатурки. Він являє собою дерев
'яний щиток розміром 380х400 або 400х500 мм с дошки товщиною 18 мм. До середини щита кріпиться ручка. Дерев'яний щит можливо замінити 6-8 міліметровою фанерою або дюральвим листом.
Кельма (штукатурна лопатка) застосовується при накиданні розчину з сокола на обштукатурювану поверхню, а також для відмірювання та перемішування матеріалів та розчинів. Габарітні розміри робочого полотна з твердої сталі 200х150 мм. Ручка з коліном кріпиться до полотна заклепками або за допомогою зварювання.
Відрізівка - маленька штукатурна лопатка, по формі полотна вузька, з гострим кінцем, використовується для закладення раковин, тріщин, зчищення шпалер, для підправлення і обробки профілів таг в углах та інших робіт. Розмір полотна 120х50 мм.
Напівтерток дерев
'яний призначений для вирівнювання та ущільнювання штукатурного намету. Складається з ручки та полотна, виготовленого з деревини хвойних порід без сучків. Оптимальні розміри полотна напівтерка 800х110 мм.
Терка, призначена для затирання поверхонь затирочного шару штукатурки. Виготовляється також з деревини без сучків. Терка складається з полотна розміром (140-190)х(100х120) мм та рукоятки. В якості терки використовують також металеві аба різинові напівтерки.
Правило представляє собою рейку розтином 20х90 мм довжиною 1700-1800 мм з ручками в вигляді прорізів посередені. Правилом розрівнюють грунтувальний шар на обштукатурюваній поверхні, а також перевіряють плоскість поверхні та влаштування маяків.
Ковш штукатурний служить для нанесення розчину на обштукатурювану поверхню з ящика для розчину чи іншої ємністі.
Металевий шкребок необхідний для скоблювання старої побілки та шпалер.

Для обробки поверхонь при штукатурці декоративними розчинами необхідно мати спеціальний інструмент. Бучарда, зубчатка, зубило застосовуються для насічки кам
'яної штукатурки; царапка служить при нанесенні борозни під кам'яну штукатурку та терразіт і виготовляється з дерев'яної рейки, в яку забивають цвяхи розміром 30-50 мм; цикля та цвяхова штітка застосовуються для цикльовки терразітових штукатурок.
На ряду прикладів такі інструменти виготовляють своїми руками або прилаштовують які є. Так, в якості бучарди можливо використовувати молоток для відбивання м
'яса.
Крім перерахованих інструментів, необхідні різні пристосування, які використовуються для всіх видів ремонтних робіт. Це відра і тази для приготування розчину, шнур з відвісом для перевірки вертикальних поверхонь, молоток, зубило, пензель з мочали або конячого волосся для змочування поверхні, сито, сітка з ячейками 2х2 або 3х3 мм, стіл для праці на висоті.
Якщо обсяг робіт значний, для приготування та зберігання готового розчину краще всього зробити штукатурний ящик розмірами 70х150, глибиною 20 см, який встановлюється на ніжки висотою 60-70 см.
При виконанні штукатурних робіт на висоті потрівно виготовити підмости на козлах, які легко переміщати по мірі завершення виконання робіт на якомусь з участків. Висота козлів повинна бути не більш 3,5 м, а ширина не менше 1 м. Дотримання цих розмірів позволить уникнути несчастних випадків при виконанні робіт. При невеликих об
'ємах робіт можливо виготовити спеціальний стіл.

Набір інструментів для штукатурних робіт:
(а - сокіл; б - кельма; в - відрізівка; г - напівтерка; д - правило; е - терка; ж - скребок; з - відвіс)

Назад к содержимому
??????.???????